Актуально

Видача довідок про склад сім'ї, довідок про реєстрацію місця проживання, на віддалених робочих місцях адміністраторів ОГОЛОШЕННЯ На час дії карантину з 31 серпня 2020 року надання адміністративних послуг по видачі довідок про склад сім'ї, довідок про реєстрацію місця проживання, на віддалених робочих місцях адміністраторів управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради за адресами комунальних підприємств Чернігівської міської ради
Дані про COVID-19 у Чернігові на 30 листопада Щоденне інформування розпочате згідно з дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, яке викликане поширенням серед чернігівців легковажного ставлення до небезпеки цієї інфекції і нехтування засобами захисту. На жаль, це відбувається на фоні зростання кількості хворих. Разом це може призвести до валу хвороби і повернення карантинних заборон.
В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14 28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.
Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області повідомляє про зміну графіка надання консультацій. Із урахуванням святкових та вихідних днів працівники Управління надаватимуть консультації у лютому: 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28 числа (тобто по парних числах робочих днів), у березні: 3, 5, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 30 числа.
Роз'яснення Державного земельного кадастру,  щодо державної реєстрації земельних ділянок право власності (користування) на які виникло до 2004 року Державний земельний кадастр відіграє особливу роль у реформуванні земельних відносин як інформаційна база для ефективного управління земельними ресурсами, ведення системи реєстрації, землеустрою, підтримки податкової та інноваційної політики держави, обґрунтування розмірів плати за землю
Нагадуємо, що послуги, які надаються в ЦНАПі, розділені на окремі категорії, та закріплені за окремими відділами, які по суті створювали відокремлені черги. Проте, нумерація в черзі є послідовною, тому часто виникали ситуації, коли заявники не розуміли, чому раніше викликають талони, які мають більшу номерну позицію. Для цього було створено спеціальний сервіс, який відображає на електронному табло інформацію про загальний стан проходження талонів, які розділені на окремі черги. Інформація про те, до якої черги належить відповідний номер, друкується на талоні.