Актуально

Роз'яснення Державного земельного кадастру,  щодо державної реєстрації земельних ділянок право власності (користування) на які виникло до 2004 року Державний земельний кадастр відіграє особливу роль у реформуванні земельних відносин як інформаційна база для ефективного управління земельними ресурсами, ведення системи реєстрації, землеустрою, підтримки податкової та інноваційної політики держави, обґрунтування розмірів плати за землю
Нагадуємо, що послуги, які надаються в ЦНАПі, розділені на окремі категорії, та закріплені за окремими відділами, які по суті створювали відокремлені черги. Проте, нумерація в черзі є послідовною, тому часто виникали ситуації, коли заявники не розуміли, чому раніше викликають талони, які мають більшу номерну позицію. Для цього було створено спеціальний сервіс, який відображає на електронному табло інформацію про загальний стан проходження талонів, які розділені на окремі черги. Інформація про те, до якої черги належить відповідний номер, друкується на талоні.
РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦНАП У м. ЧЕРНІГОВІ Відповідно до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженому рішенням міської ради від 29 грудня 2016 року № 14/VІІ – 8 (зі змінами та доповненнями), з метою вивчення громадської думки щодо з’ясування чинників, що впливають на якість обслуговування суб’єктів звернення та удосконалення роботи по їх обслуговуванню у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова з 15.10.2019 по 25.10.2019 було проведено анкетування - опитування відвідувачів Центру шляхом відповіді на запропоновані питання в паперовому вигляді.
Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію: - створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту; - переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту; - створення громадської організації зі статусом юридичної особи.
Відеозвіт роботи Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова
З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних документів 24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.
ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У зв’язку з терміновим проведенням технічних робіт (налаштування нового обладнання) у суботу 2 лютого 2019 р. ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ працювати не буде
Створення ОСББ Отже, ви вирішили стати справжнім господарем у власному будинку. У цих розділах ви дізнаєтесь, які реальні та послідовні кроки варто зробити. Ви переконаєтеся, що створення ОСББ - це абсолютно реально!