Актуально

Увага! Проведення технічних робіт! З 23 лютого по 9 березня 2021 року, у зв’язку із проведенням технічних робіт по налаштуванню програмного забезпечення, Портал адміністративних послуг буде працювати з 8:00 до 17:00.
З 1.01.2021 припинив свою роботу Центр надання адміністративних послуг Чернігівської районної державної адміністрації. Надання адміністративних послуг у сфері земельних питань громадянам, земельні ділянки яких розташовані на території Чернігівського району здійснюється в ЦНАП міста Чернігова.
З метою упорядкування складання актів та видачі довідок громадянам, які на законних підставах перебувають на території України та проживають або зареєстровані на території міста Чернігова, відповідно Конституції України і до Законів України “Про звернення громадян”, “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, “Про органи самоорганізації населення”, керуючись статтями 38, 52, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:
Видача довідок про склад сім'ї, довідок про реєстрацію місця проживання, на віддалених робочих місцях адміністраторів ОГОЛОШЕННЯ На час дії карантину з 31 серпня 2020 року надання адміністративних послуг по видачі довідок про склад сім'ї, довідок про реєстрацію місця проживання, на віддалених робочих місцях адміністраторів управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради за адресами комунальних підприємств Чернігівської міської ради
Дані про COVID-19 у Чернігові на 24 березня Щоденне інформування розпочате згідно з дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, яке викликане поширенням серед чернігівців легковажного ставлення до небезпеки цієї інфекції і нехтування засобами захисту. На жаль, це відбувається на фоні зростання кількості хворих. Разом це може призвести до валу хвороби і повернення карантинних заборон.
В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14 28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.