Актуально

РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦНАП У м. ЧЕРНІГОВІ Відповідно до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженому рішенням міської ради від 29 грудня 2016 року № 14/VІІ – 8 (зі змінами та доповненнями), з метою вивчення громадської думки щодо з’ясування чинників, що впливають на якість обслуговування суб’єктів звернення та удосконалення роботи по їх обслуговуванню у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова з 15.10.2019 по 25.10.2019 було проведено анкетування - опитування відвідувачів Центру шляхом відповіді на запропоновані питання в паперовому вигляді.
Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію: - створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту; - переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту; - створення громадської організації зі статусом юридичної особи.
Відеозвіт роботи Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова
З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних документів 24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.
ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У зв’язку з терміновим проведенням технічних робіт (налаштування нового обладнання) у суботу 2 лютого 2019 р. ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ працювати не буде
Створення ОСББ Отже, ви вирішили стати справжнім господарем у власному будинку. У цих розділах ви дізнаєтесь, які реальні та послідовні кроки варто зробити. Ви переконаєтеся, що створення ОСББ - це абсолютно реально!