Важливі оголошення

22.05.2020 УВАГА!!!
УВАГА!!! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 25 травня 2020 року Центром надання адміністративних послуг прийом заявників буде здійснюватися виключно за попереднім записом на точно призначений день і час.
До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова, з 9 квітня 2020 року ЦНАП розпочинає надання адміністративних послуг у період дії карантину Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 9 квітня 2020 року Центром надання адміністративних послуг відновлюється надання адміністративних послуг згідно Переліку послуг, визначеного Додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 242.
Роз'яснення управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо надання послуг Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної архітектурно- будівельної інспекції України від 23.03.2020 № 691 з дня видання цього наказу виконання дозвільних функцій щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) наслідками, покладене безпосередньо на Департамент дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України з припиненням відповідних повноважень у територіальних органів - структурних підрозділів Держархбудінспекції.
Увага обмежувальні заходи !!! Згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови «Про додаткові заходи спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території міста Чернігова» № 32-р від 16 березня 2020 р. з 17 березня 2020 року тимчасово зупиняється прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг.
До уваги відвідувачів ЦНАП З метою запобігання захворюванню, викликаному поширенням коронавірусу COVID-19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CODVID–19, керуючись статтями 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», в ЦНАП м. Чернігова вводяться наступні обмежувальні заходи:
Важливе оголошення! Тимчасове зупинення прийняття документів на послуги, що надаються управлінням державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради в ЦНАП Відповідно до листа від 28.01.2020 повідомляємо, що з 27.01.2020 в Управлінні державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради (далі - Управління) тимчасово відсутні посадові особи Управління, які успішно склали іспит в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, мають особисті печатки та доступ до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - Єдиний реєстр).
ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: У зв’язку з проведенням регламентних технічних робіт у суботу 25 січня 2020 р. прийом заявників буде здійснюватися до 14:00
До уваги громадян та представників бізнес спільноти! Впроваджено інноваційний інструмент боротьби з рейдерством. Відтепер всі громадяни чиї права порушені незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних реєстраторів прав на нерухомість та бізнесу...
Зміна форм документів, необхідних для отримання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції У зв’язку з набранням з 1 липня 2019 року чинності п. 8, 9 постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» повідомляємо про внесення змін до форм документів, необхідних для отримання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції, що надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова:
ДО ВІДОМА ЗАЯВНИКІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. ЧЕРНІГОВА. З метою доступності адміністративних послуг кожному мешканцю міста, ЦНАП м. Чернігова запроваджує новий сервіс – надання адміністративних послуг суб’єктам звернень з обмеженими можливостями шляхом виїзного обслуговування за допомогою комплекту сучасної портативної техніки «Мобільної кейс», що дозволяє оформити необхідний пакет документів за місцем перебування - на дому, у лікарнях тощо.
Відтепер дозвіл на спецводокористування можна оформити он-лайн Електронна послуга доступна на сайті e-services.davr.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги»
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.
Роз'яснення щодо часу реєстрації У зв’язку з великою кількість запитань, публікуємо роз’яснення щодо часу реєстрації.