Важливі оголошення

ОГОЛОШЕННЯ! Відповідно до Протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.11.2020 № 40 з 10.11.2020 на період дії карантину прийом заявників адміністраторами управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради на віддалених робочих місцях адміністраторів за адресою КП "Новозаводське" по проспекту Перемоги, буд. 15 тимчасово переміщено
УВАГА ОНОВЛЕНО ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР !!! 28.07.2020 набирає чинності наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Даним наказом визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру: з 00.00 год. 05.08.2020 до 23.59 год. 16.08.2020 (якщо більш ранній термін закінчення цього періоду буде не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України)
У ЦНАП почали прийом заяв за програмою «єМалятко» З 01 липня у Центрі надання адміністративних послуг розпочинається прийом заяв на комплексну послугу «єМалятко». Це перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією.
Виготовлення довідки про місце проживання відтепер можливе безпосередньо під час надання послуги з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID картки Внаслідок проведеної роботи з метою спрощення процедур та мінімізації відвідування адміністративних органів, ЦНАП міста Чернігова відсьогодні запроваджує виготовлення довідки про зареєстроване місце проживання дитини безпосередньо під час надання послуги з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID картки по досягненню 14 річного віку.
УВАГА!!!  Режим та графік роботи ЦНАП під час карантину !!! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 25 травня 2020 року Центром надання адміністративних послуг прийом заявників буде здійснюватися виключно за попереднім записом на точно призначений день і час. Прийом заявників та видача оброблених документів проводитиметься з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.30. Записатися на прийом можна через портал адміністративних послуг https://www.admincher.gov.ua/, де розміщена необхідна інформація....
Увага! Отримання інформації з метою вчинення нотаріальних дій Для зручності громадян, нотаріусам безкоштовно переданий електронний сервіс, що дозволяє отримувати інформацію (в тому числі довідки) без участі громадянина. Прохання – вимагайте від нотаріусів отримання довідок у ЦНАП в електронному вигляді, без вашої участі.
Роз'яснення управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо надання послуг Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної архітектурно- будівельної інспекції України від 23.03.2020 № 691 з дня видання цього наказу виконання дозвільних функцій щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) наслідками, покладене безпосередньо на Департамент дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України з припиненням відповідних повноважень у територіальних органів - структурних підрозділів Держархбудінспекції.
Увага обмежувальні заходи !!! Згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови «Про додаткові заходи спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території міста Чернігова» № 32-р від 16 березня 2020 р. з 17 березня 2020 року тимчасово зупиняється прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг.
До уваги відвідувачів ЦНАП З метою запобігання захворюванню, викликаному поширенням коронавірусу COVID-19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CODVID–19, керуючись статтями 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», в ЦНАП м. Чернігова вводяться наступні обмежувальні заходи:
Важливе оголошення! Тимчасове зупинення прийняття документів на послуги, що надаються управлінням державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради в ЦНАП Відповідно до листа від 28.01.2020 повідомляємо, що з 27.01.2020 в Управлінні державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради (далі - Управління) тимчасово відсутні посадові особи Управління, які успішно склали іспит в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, мають особисті печатки та доступ до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - Єдиний реєстр).
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.
Роз'яснення щодо часу реєстрації У зв’язку з великою кількість запитань, публікуємо роз’яснення щодо часу реєстрації.