Важливі оголошення

До уваги громадян та представників бізнес спільноти! Впроваджено інноваційний інструмент боротьби з рейдерством. Відтепер всі громадяни чиї права порушені незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних реєстраторів прав на нерухомість та бізнесу...
Зміна форм документів, необхідних для отримання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції У зв’язку з набранням з 1 липня 2019 року чинності п. 8, 9 постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» повідомляємо про внесення змін до форм документів, необхідних для отримання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції, що надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова:
ДО ВІДОМА ЗАЯВНИКІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. ЧЕРНІГОВА. З метою доступності адміністративних послуг кожному мешканцю міста, ЦНАП м. Чернігова запроваджує новий сервіс – надання адміністративних послуг суб’єктам звернень з обмеженими можливостями шляхом виїзного обслуговування за допомогою комплекту сучасної портативної техніки «Мобільної кейс», що дозволяє оформити необхідний пакет документів за місцем перебування - на дому, у лікарнях тощо.
Відтепер дозвіл на спецводокористування можна оформити он-лайн Електронна послуга доступна на сайті e-services.davr.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги»
З 15 березня 2019  року розпочинається надання  послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Управління адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг міста Чернігова» Чернігівської міської ради інформує про надання нових послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. 13 березня 2019 року адміністратори ЦНАП пройшли навчання та ознайомилися з послугами державної реєстрації актів цивільного стану, можливістю формування заяв за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян та необхідним переліком документів.
Інструкції щодо запису на прийом для отримання біометричних документів Основні рекомендації та правила, які необхідні для реєстрації на Порталі та запису на прийом на послуги по отриманню біометричних документів
Повідомлення У зв’язку з численними зверненнями від громадян щодо їх статусу як суб’єктів підприємницької діяльності, з метою інформування громадськості, Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради,(яке з квітня 2016 року наділено повноваженнями суб'єкта державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), повідомляє: Згідно із частиною другою Прикінцевих положень Закону про реєстрацію (в редакції Закону від 15.05.2003) державний реєстратор протягом 2004-2005 років при надходженні від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної картки, відповідно до вимог статті 19 цього Закону, зобов’язаний провести заміну раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про державну реєстрацію єдиного зразка.
Зміни в порядку щодо реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації які збудовані без дозвільного документу Наказом Мінрегіону від 14.12.2018 № 342 (набирає чинності з 18.01.2019) затверджені Зміни до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (CCI)...
Щодо значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області повідомляє, що, відповідно до листа Держгеокадастру №22-28-0.22-125/2-19, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0. Також повідомляємо, що значення коефіцієнта індексації 1,0 означає, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок залишилась без змін: - станом на 01.01.2018 року - для земельних ділянок, код КВЦПЗ для яких був зареєстрований в Державному земельному кадастрі на момент отримання витягу; - станом на 17.07.2018 року - для всіх земельних ділянок.
Оголошення. Зміна адміністративного збору Згідно з частиною 1 статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2019 року у розмірі 1921 гривні. Відповідно до частини 3 статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр» за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір: - за витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (96 грн. 05 коп.); - за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення, – 0,13 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. (249 грн 73 коп.). – земельну ділянку – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (96 грн. 05 коп.); д) за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення, – 0,13 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. (249 грн 73 коп.).
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.
Роз'яснення щодо часу реєстрації У зв’язку з великою кількість запитань, публікуємо роз’яснення щодо часу реєстрації.