Важливі оголошення

УВАГА ОНОВЛЕНО ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР !!! 28.07.2020 набирає чинності наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Даним наказом визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру: з 00.00 год. 05.08.2020 до 23.59 год. 16.08.2020 (якщо більш ранній термін закінчення цього періоду буде не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України)
У ЦНАП почали прийом заяв за програмою «єМалятко» З 01 липня у Центрі надання адміністративних послуг розпочинається прийом заяв на комплексну послугу «єМалятко». Це перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією.
Виготовлення довідки про місце проживання відтепер можливе безпосередньо під час надання послуги з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID картки Внаслідок проведеної роботи з метою спрощення процедур та мінімізації відвідування адміністративних органів, ЦНАП міста Чернігова відсьогодні запроваджує виготовлення довідки про зареєстроване місце проживання дитини безпосередньо під час надання послуги з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID картки по досягненню 14 річного віку.
УВАГА!!!  Режим та графік роботи ЦНАП під час карантину !!! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 25 травня 2020 року Центром надання адміністративних послуг прийом заявників буде здійснюватися виключно за попереднім записом на точно призначений день і час. Прийом заявників та видача оброблених документів проводитиметься з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.30. Записатися на прийом можна через портал адміністративних послуг https://www.admincher.gov.ua/, де розміщена необхідна інформація....
Увага! Отримання інформації з метою вчинення нотаріальних дій Для зручності громадян, нотаріусам безкоштовно переданий електронний сервіс, що дозволяє отримувати інформацію (в тому числі довідки) без участі громадянина. Прохання – вимагайте від нотаріусів отримання довідок у ЦНАП в електронному вигляді, без вашої участі.
Роз'яснення управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо надання послуг Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної архітектурно- будівельної інспекції України від 23.03.2020 № 691 з дня видання цього наказу виконання дозвільних функцій щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) наслідками, покладене безпосередньо на Департамент дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України з припиненням відповідних повноважень у територіальних органів - структурних підрозділів Держархбудінспекції.
Увага обмежувальні заходи !!! Згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови «Про додаткові заходи спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території міста Чернігова» № 32-р від 16 березня 2020 р. з 17 березня 2020 року тимчасово зупиняється прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг.
До уваги відвідувачів ЦНАП З метою запобігання захворюванню, викликаному поширенням коронавірусу COVID-19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CODVID–19, керуючись статтями 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», в ЦНАП м. Чернігова вводяться наступні обмежувальні заходи:
Важливе оголошення! Тимчасове зупинення прийняття документів на послуги, що надаються управлінням державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради в ЦНАП Відповідно до листа від 28.01.2020 повідомляємо, що з 27.01.2020 в Управлінні державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради (далі - Управління) тимчасово відсутні посадові особи Управління, які успішно склали іспит в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, мають особисті печатки та доступ до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - Єдиний реєстр).
ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: У зв’язку з проведенням регламентних технічних робіт у суботу 25 січня 2020 р. прийом заявників буде здійснюватися до 14:00
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.
Роз'яснення щодо часу реєстрації У зв’язку з великою кількість запитань, публікуємо роз’яснення щодо часу реєстрації.