Видача свідоцтва про право власності на житло

 1. 1
  ВАЖЛИВО! Платіжні доручення в Ощадбанку сплачується кожним повнолітнім членом родини за себе окремо,при собі мати паспорт та ідентифікаційний код. За дітей сплачують батьки, при собі мати свідоцтво про народження та ідентифікаційний код.
 2. 2
  Заява – згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартир (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі. За неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
 3. 3
  Копії ідентифікаційних номерів всіх членів сім’ї
 4. 4
  Копії паспортів повнолітніх членів сім’ї (завірені особисто) та свідоцтва про народження для неповнолітніх членів сім’ї (завірені батьками (усиновлювачами) або піклувальниками
 5. 5
  Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації, які передбачені діючим законодавством
 6. 6
  Копія ордера про надання жилої площі (копія договору найму жилої площі у гуртожитку)
 7. 7
  Особиста присутність з паспортами всіх членів сім’ї
 8. 8
  Оформлена заява на приватизацію квартири (будинку), жилого приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі
 9. 9
  При необхідності і інші документи. Якщо за іншим місцем реєстрації один (або декілька) із членів сім’ї приймали участь у приватизації та повністю використали житловий чек, то додається заява-відмова про участь у приватизації житла.
 10. 10
  Технічний паспорт на квартиру (кімнату), виготовлений КП «БТІ»
 11. 11
  Документ, що підтверджує невикористання ним житлових чеків для приватизації державного житлового фонду. Документом, що підтверджує невикористання громадянином житлових чеків для приватизації державного житлового фонду, є довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року) щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду
 12. 12
  Довідка про склад сім’ї та займані приміщення. Довідка про склад сім’ї та займані приміщення оформлюється громадянином на підприємстві (організації), що обслуговує жилий будинок. У довідці вказуються члени сім’ї наймача, які зареєстровані та мешкають разом з ним, а також тимчасово відсутні особи, за якими зберігається право на житло. У довідці також вказуються ново роджені, і на них враховується норма площі, що передається безкоштовно.