Новини порталу

Увага обмежувальні заходи !!! Згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови «Про додаткові заходи спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території міста Чернігова» № 32-р від 16 березня 2020 р. з 17 березня 2020 року тимчасово зупиняється прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг.
До уваги відвідувачів ЦНАП З метою запобігання захворюванню, викликаному поширенням коронавірусу COVID-19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CODVID–19, керуючись статтями 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», в ЦНАП м. Чернігова вводяться наступні обмежувальні заходи:
Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області повідомляє про зміну графіка надання консультацій. Із урахуванням святкових та вихідних днів працівники Управління надаватимуть консультації у лютому: 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28 числа (тобто по парних числах робочих днів), у березні: 3, 5, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 30 числа.
Важливе оголошення! Тимчасове зупинення прийняття документів на послуги, що надаються управлінням державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради в ЦНАП Відповідно до листа від 28.01.2020 повідомляємо, що з 27.01.2020 в Управлінні державного архітектурно- будівельного контролю Чернігівської міської ради (далі - Управління) тимчасово відсутні посадові особи Управління, які успішно склали іспит в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, мають особисті печатки та доступ до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - Єдиний реєстр).
ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: У зв’язку з проведенням регламентних технічних робіт у суботу 25 січня 2020 р. прийом заявників буде здійснюватися до 14:00
Роз'яснення Державного земельного кадастру,  щодо державної реєстрації земельних ділянок право власності (користування) на які виникло до 2004 року Державний земельний кадастр відіграє особливу роль у реформуванні земельних відносин як інформаційна база для ефективного управління земельними ресурсами, ведення системи реєстрації, землеустрою, підтримки податкової та інноваційної політики держави, обґрунтування розмірів плати за землю
Нагадуємо, що послуги, які надаються в ЦНАПі, розділені на окремі категорії, та закріплені за окремими відділами, які по суті створювали відокремлені черги. Проте, нумерація в черзі є послідовною, тому часто виникали ситуації, коли заявники не розуміли, чому раніше викликають талони, які мають більшу номерну позицію. Для цього було створено спеціальний сервіс, який відображає на електронному табло інформацію про загальний стан проходження талонів, які розділені на окремі черги. Інформація про те, до якої черги належить відповідний номер, друкується на талоні.
РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦНАП У м. ЧЕРНІГОВІ Відповідно до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженому рішенням міської ради від 29 грудня 2016 року № 14/VІІ – 8 (зі змінами та доповненнями), з метою вивчення громадської думки щодо з’ясування чинників, що впливають на якість обслуговування суб’єктів звернення та удосконалення роботи по їх обслуговуванню у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова з 15.10.2019 по 25.10.2019 було проведено анкетування - опитування відвідувачів Центру шляхом відповіді на запропоновані питання в паперовому вигляді.
Нове у сфері надання адміністративних послуг Для зручності жителів міста, а також з метою економії їх часу при вирішенні життєвих нагальних питань, розширюється перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг
Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію: - створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту; - переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту; - створення громадської організації зі статусом юридичної особи.
До уваги громадян та представників бізнес спільноти! Впроваджено інноваційний інструмент боротьби з рейдерством. Відтепер всі громадяни чиї права порушені незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних реєстраторів прав на нерухомість та бізнесу...
Відеозвіт роботи Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова
Зміна форм документів, необхідних для отримання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції У зв’язку з набранням з 1 липня 2019 року чинності п. 8, 9 постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» повідомляємо про внесення змін до форм документів, необхідних для отримання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції, що надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова:
ДО ВІДОМА ЗАЯВНИКІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. ЧЕРНІГОВА. З метою доступності адміністративних послуг кожному мешканцю міста, ЦНАП м. Чернігова запроваджує новий сервіс – надання адміністративних послуг суб’єктам звернень з обмеженими можливостями шляхом виїзного обслуговування за допомогою комплекту сучасної портативної техніки «Мобільної кейс», що дозволяє оформити необхідний пакет документів за місцем перебування - на дому, у лікарнях тощо.
З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних документів 24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.
Відтепер дозвіл на спецводокористування можна оформити он-лайн Електронна послуга доступна на сайті e-services.davr.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги»
Відеоінструкція. Онлайн-послуга «Отримання інформації з метою вчинення нотаріальних дій»
Відеоінструкція. Онлайн-послуга "Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно"
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.