Актуально

Державна реєстрація у скорочені строки На виконання постанови Кабінету міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки» у відповідності до ч. 3 ст. 26 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» у ЦНАП міста Чернігів реалізовано проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки. Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах:
Змінюється графік прийому громадян З 29 червня 2021 року змінюється графік прийому ЦНАП та віддалених робочих місць ("жеків")
Увага! Проведення технічних робіт! З 23 лютого по 9 березня 2021 року, у зв’язку із проведенням технічних робіт по налаштуванню програмного забезпечення, Портал адміністративних послуг буде працювати з 8:00 до 17:00.
З 1.01.2021 припинив свою роботу Центр надання адміністративних послуг Чернігівської районної державної адміністрації. Надання адміністративних послуг у сфері земельних питань громадянам, земельні ділянки яких розташовані на території Чернігівського району здійснюється в ЦНАП міста Чернігова.
З метою упорядкування складання актів та видачі довідок громадянам, які на законних підставах перебувають на території України та проживають або зареєстровані на території міста Чернігова, відповідно Конституції України і до Законів України “Про звернення громадян”, “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, “Про органи самоорганізації населення”, керуючись статтями 38, 52, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив: