Важливі оголошення

Призупиненно надання деяких адміністративних послуг В ЦНАП міста Чернігова призупиненно надання адміністративних послуг із земельних питань. Наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру № 199 від
Територіальна доступність Інформуємо, що з метою забезпечення територіальної доступності та зручності обслуговування заявників, довідки про реєстрацію місця проживання осіб та довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб можна отримати:
Одночасне оформлення ID-карти та закордонного паспорта У ЦНАП міста Чернігова можна одночасно оформити ID-карту та закордонний паспорт єдиною комплексною послугою. Згідно з постановою Кабміну від 07.05.2022 № 541 послуга одночасного оформлення ID-картки та «закордонного паспорта» буде доступна особам, які:
Щодо реєстрації місця проживання В умовах дії правового режиму воєнного стану, з метою збереження персональних даних громадян, запобігання їх втраті, знищенню, спотворенню, недопущення випадків несанкціонованого доступу до таких даних, Державною міграційною службою України тимчасово призупинено роботу реєстрів територіальних громад, що ведуться програмними засобами відомчої інформаційної системи ДМС із забезпеченням доступу через офіційний веб-сайт ДМС, а також тимчасово припинено електронну інформаційну взаємодію реєстрів територіальних громад, які ведуться засобами інформаційно-комунікаційних систем органів реєстрації, з відомчою системою ДМС. Зазначене унеможливлює надання адміністративних послуг з декларування/реєстрації місця проживання (перебування) осіб, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) осіб.
Розпочато попередній запис для отримання послуг з реєстрації транспорту та видачі посвідчення водія Відтепер у ЦНАП міста Чернігова суб’єкти звернення можуть отримати наступні послуги: — обміняти посвідчення водія (без складання іспитів); — отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого. Місто герой Чернігів стало першим населеним пунктом області, де зазначені послуги надаватимуться у ЦНАП.
Інформація щодо послуг з питань реєстрації місця проживання осіб! В зв’язку з зростанням кількості звернень громадян щодо послуг зі зміни місця проживання додатково повідомляємо, що під час дії воєнного стану надання послуг з питань реєстрації (декларування) місця проживання фізичних осіб призупинено.
Шановні відвідувачі – замовники адміністративних послуг, зверніть увагу! З 13.06.2022 запрацював запис на прийом на Порталі адміністративних послуг admincher.gov.ua. Інструкцію стосовно реєстрації та запису можна знайти за посиланням https://admincher.gov.ua/info/news/341/details?LanguageId=0
Відновлення надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності. Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради (ЦНАП м.Чернігів) в травні поточного року відновив надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності.
До уваги суб’єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігів. До уваги суб’єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігів. Змінено БЛАНК ДЕКЛАРАЦІЇ, яка подається суб’єктами звернення згідно НАКАЗУ від 03.07.2018 № 158 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Частково відновлено надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень частково відновив надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна.
Інформація щодо відновлення прийому громадян на послуги з оформлення біометрічних паспортів Інформуємо, що з 25 травня 2022 року у ЦНАП міста Чернігова відновлюється прийом громадян на послуги з оформлення біометричних паспортів.
До уваги суб’єктів господарювання (для бізнесу у період воєнного стану). Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року № 314» від 3 травня 2022 року № 535.
До уваги суб’єктів господарювання у сфері поводження з відходами 13.05.2022 року втратила чинність Постанова КМУ №118 від 18.лютого 2016 “Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми”.
До уваги суб’єктів господарювання. Затверджено ПОСТАНОВУ КМУ від 18.03.2022 р. №314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану»
Щодо режиму роботи міграційної служби України в Чернігівській області Шановні громадяни, повідомляємо, що з 18 квітня 2022 року Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області та підпорядковані територіальні підрозділи, працюють з 10:00 до 14:00 з понеділка по п'ятницю....
Через збройну агресію російської федерації та активні бойові дії на території міста Чернігова робота Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова була тимчасово призупинена. Наразі робота Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова поступово відновлюється. Інформуємо, що на час воєнного стану Уряд зупинив строки надання адмінпослуг. Держоргани надаватимуть адміністративні послуги та видаватимуть дозвільні документи за можливості. Люди зможуть отримати потрібні адміністративні послуги вчасно через місяць після припинення воєнного стану.
Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 1. видає готові результати та надає консультації. Відділ дозвільних процедур та надання інформації із баз даних: 1. Прийняття рішення про надання, вилучення і передачу земельних ділянок у користування, у тому числі на умовах оренди, юридичним та фізичним особам у межах м. Чернігова
Зміни в законодавстві України щодо оформлення та обміну паспорта громадянина України Звертаємо увагу, що у відповідності до останніх змін внесених до законодавства України на даний час документи для оформлення та обміну паспорта громадянина України подаються за місцем звернення особи незалежно від її зареєстрованого місця проживання
До уваги суб’єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігів. Змінено порядок надання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку !!! Відповідно до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов КМУ від 5.03.2009 №270 і від 01.08.2013 №588» від 26.01.2022 №67, у випадках, передбачених законодавством, результат надання адміністративної послуги (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення)...
Декларування місця проживання/онлайн реєстрація (раніше прописка) 1 грудня 2021 року набрав чинності Закон України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" № 1871 від 05.11.2021. На минулому тижні для громадян України стали доступними послуги по зміні місця реєстрації без заповнення паперових заяв та очікування в чергах. Тепер кожен просто може вказати адресу, за якою планує проживати, на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг або у застосунку Дія, та отримати підтвердження від власника житла. Місце проживання буде задеклароване, а інформація з'явиться в реєстрі територіальної громади.