Важливі оголошення

Повідомлення У зв’язку з численними зверненнями від громадян щодо їх статусу як суб’єктів підприємницької діяльності, з метою інформування громадськості, Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради,(яке з квітня 2016 року наділено повноваженнями суб'єкта державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), повідомляє: Згідно із частиною другою Прикінцевих положень Закону про реєстрацію (в редакції Закону від 15.05.2003) державний реєстратор протягом 2004-2005 років при надходженні від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної картки, відповідно до вимог статті 19 цього Закону, зобов’язаний провести заміну раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про державну реєстрацію єдиного зразка.
Зміни в порядку щодо реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації які збудовані без дозвільного документу Наказом Мінрегіону від 14.12.2018 № 342 (набирає чинності з 18.01.2019) затверджені Зміни до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (CCI)...
Щодо значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області повідомляє, що, відповідно до листа Держгеокадастру №22-28-0.22-125/2-19, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0. Також повідомляємо, що значення коефіцієнта індексації 1,0 означає, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок залишилась без змін: - станом на 01.01.2018 року - для земельних ділянок, код КВЦПЗ для яких був зареєстрований в Державному земельному кадастрі на момент отримання витягу; - станом на 17.07.2018 року - для всіх земельних ділянок.
Оголошення. Зміна адміністративного збору Згідно з частиною 1 статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2019 року у розмірі 1921 гривні. Відповідно до частини 3 статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр» за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір: - за витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (96 грн. 05 коп.); - за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення, – 0,13 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. (249 грн 73 коп.). – земельну ділянку – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (96 грн. 05 коп.); д) за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення, – 0,13 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. (249 грн 73 коп.).
Увага! Графік роботи на новорічні свята 23, 24, 25, 30, 31 грудня 2018 року - святкові та вихідні дні. 1, 6, 7 січня 2019 року - святкові та вихідні дні.
До уваги жителів міста Чернігова та Чернігівської області! Розпочався прийом декларацій про готовність об`єкта до експлуатації, щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (а саме: індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року; будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудованих до 12 березня 2011 року) - (далі - Декларація), згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №158 від 03.07.2018 (далі - Наказ).
До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова Розпочався прийом декларацій про готовність об`єкта до експлуатації (щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)...
Відбулася реорганізація Департамент екології та природних ресурсів ЧОДА Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 28.02.2018 № 96 «Про внесення змін до структури обласної державної адміністрації» Департамент екології та природних ресурсів ЧОДА, приєднано до Департаменту агропромислового розвитку ЧОДА в порядку реорганізації.
Важливе оголошення Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства»,....
Увага! Графік роботи на 25 і 26 травня ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: У зв’язку з регламентними роботами пов’язаними з відключенням електроенергії 25.05.2018 – прийом заявників буде здійснюватися з 8.30 до 15.00 26.05.2018 - прийом заявників буде здійснюватися з 9.00 до 15.00 (передсвятковий день)
До уваги замовників будівництва! Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію. Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018. Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті ДАБІ за посиланням http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/ .
Інструкції щодо запису на прийом для отримання біометричних документів Основні рекомендації та правила, які необхідні для реєстрації на Порталі та запису на прийом на послуги по отриманню біометричних документів
Робота системи запису на прийом на застарілих операційних системах Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу, що коректна робота системи запису на прийом на Порталі адміністративних послуг не гарантується на застарілих операційних системах: Android 4.x і нижче, Windows XP і нижче.
Попередній запис в чергу працює  в штатному режимі ! Технічні роботи на Порталі адміністративних послуг завершені! Попередній запис в чергу працює в штатному режимі
Правила заповнення форми запису на прийом Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу на правила заповнення форми запису на прийом. Використовуйте лише достовірні паспортні дані.
Сплата державного мита або адміністративного збору за оформлення та видачу відповідного паспорта Документом, що підтверджує сплату державного мита або адміністративного збору за оформлення та видачу відповідного паспорта є лише оригінал квитанції про їх сплату.
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.
Роз'яснення щодо часу реєстрації У зв’язку з великою кількість запитань, публікуємо роз’яснення щодо часу реєстрації.