Важливі оголошення

До уваги жителів міста Чернігова та Чернігівської області! Розпочався прийом декларацій про готовність об`єкта до експлуатації, щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (а саме: індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року; будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудованих до 12 березня 2011 року) - (далі - Декларація), згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №158 від 03.07.2018 (далі - Наказ).
До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова Розпочався прийом декларацій про готовність об`єкта до експлуатації (щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)...
Відбулася реорганізація Департамент екології та природних ресурсів ЧОДА Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 28.02.2018 № 96 «Про внесення змін до структури обласної державної адміністрації» Департамент екології та природних ресурсів ЧОДА, приєднано до Департаменту агропромислового розвитку ЧОДА в порядку реорганізації.
Важливе оголошення Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства»,....
Увага! Графік роботи на 25 і 26 травня ДО ВІДОМА ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: У зв’язку з регламентними роботами пов’язаними з відключенням електроенергії 25.05.2018 – прийом заявників буде здійснюватися з 8.30 до 15.00 26.05.2018 - прийом заявників буде здійснюватися з 9.00 до 15.00 (передсвятковий день)
До уваги замовників будівництва! Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію. Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018. Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті ДАБІ за посиланням http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/ .
Інструкції щодо запису на прийом для отримання біометричних документів Основні рекомендації та правила, які необхідні для реєстрації на Порталі та запису на прийом на послуги по отриманню біометричних документів
Робота системи запису на прийом на застарілих операційних системах Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу, що коректна робота системи запису на прийом на Порталі адміністративних послуг не гарантується на застарілих операційних системах: Android 4.x і нижче, Windows XP і нижче.
Попередній запис в чергу працює  в штатному режимі ! Технічні роботи на Порталі адміністративних послуг завершені! Попередній запис в чергу працює в штатному режимі
Правила заповнення форми запису на прийом Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу на правила заповнення форми запису на прийом. Використовуйте лише достовірні паспортні дані.
Сплата державного мита або адміністративного збору за оформлення та видачу відповідного паспорта Документом, що підтверджує сплату державного мита або адміністративного збору за оформлення та видачу відповідного паспорта є лише оригінал квитанції про їх сплату.
Найбільш поширені запитання, стосовно оформлення паспортів, та відповіді на них "Як можна записатись на прийом?" На прийом можна записатись виключно за допомогою нашого Порталу (admincher.gov.ua) в електронну чергу. Можливість стати в «живу» чергу відсутня. Відеоінструкції та рекомендації щодо реєстрації Ви зможете знайти на сторінках Порталу.
Роз'яснення щодо часу реєстрації У зв’язку з великою кількість запитань, публікуємо роз’яснення щодо часу реєстрації.
Увага! Важлива інформація Роз’яснення щодо роботи сервісу попереднього запису на прийом ЦНАП м. Чернігів. Попередній запис на послуги оформлення біометричних документів відкрито на 1, 2, 5, 6, 7 березня. На 3 та 4 березня (вихідні дні) – запису немає.
До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послу з 21 лютого 2018 року  розпочинається надання адміністративних послуг пов'язаних з оформлення біометричних документів З 21 лютого 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова розпочинається надання адміністративних послуг пов'язаних з оформлення біометричних документів
ОГОЛОШЕННЯ В центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова 19.01.2018 відбудеться прийом громадян з питань реєстрації нерухомості та бізнесу, а також механізмів позасудового захисту прав у цих сферах 19 січня 2018 року з 10.00 до 13.00 відбудеться прийом громадян ,,,,
До уваги відвідувачів У зв'язку із виробничою необхідністю спеціалістами управління державного архітектурного контролю Чернігівської міської ради в період з 26.12.2017 до 29.12.2017 будуть надаватись консультації та прийматись документи в управлінні адміністративних послуг Чернігівської міської ради (ЦНАП) щовівторка та щотеверга з 14:00 до 17:00 год. Починаючи з 02.01.2018 послуги спецалістів будуть надаватися у звичайному режимі.